Marta Krenczkowska

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

WYKSZTAŁCENIE

Jest magistrem psychologii Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyła 2-letnie Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Aktualnie w drodze do certyfikacji – w trakcie 4-letniej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Brała udział w szeregu szkoleń m.in. z pomocy socjoterapeutycznej, Dialogu Motywującego oraz treningu umiejętności społecznych.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. w ośrodku aktywizującym społecznie i zawodowo osoby zagrożone wykluczeniem społecznym oraz w Fundacjach świadczących pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną. Zajmowała się wsparciem osób borykających się z kryzysem psychicznym, zaburzeniami, trudnościami w relacjach i codziennym funkcjonowaniu. Posiada doświadczenie w pracy z osobami z autyzmem i z niepełnosprawnością.

Korzysta z regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora.

Zainteresowania zawodowe 

W Ośrodku prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodych dorosłych, a także młodzieży. W szczególności tych, którzy doświadczają trudności emocjonalnych, w relacjach z innymi oraz zaburzeń lękowych i depresyjnych, nerwicy lękowej, zaburzeń odżywiania. Pomaga w konstruktywnym radzeniu sobie z wyzwaniami i kryzysami życia codziennego, świadomym doświadczaniu siebie.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!