Małgorzata Porębska

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

WYKSZTAŁCENIE:

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Aktualnie kończy 4 letnie szkolenie przygotowujące do certyfikacji w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jest psychologiem klinicznym.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

DOŚWIADCZENIE:

Pracowała wcześniej w placówkach Warszawskiego Towarzystwa Pomocy Lekarskiej i Opieki nad Psychicznie i Nerwowo Chorymi oraz w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, a także w Poradni Zdrowia Psychicznego i Punkcie Zgłoszeniowo-Koordynacyjnym Mokotowskiego Centrum Zdrowia Psychicznego w Warszawie.

Zainteresowanie zawodowe: 

Jej pracy towarzyszy ogromna empatia i akceptacja, a każda sesja niepowtarzalnym spotkaniem. Ważne jest dla niej towarzyszenie drugiej osobie w lepszym poznawaniu i rozumieniu siebie oraz w drodze do zmiany tego, co utrudnia życie.

Tylko Ty możesz zdecydować o zmianie w swoim życiu, A my ci w tym pomożemy!

Psychoterapia pomaga przejąć kontrolę nad sobą i swoim życiem. Dzięki niej zdobędziesz wiele nowych umiejętności, które pozwolą Ci rozwiązać problemy i zwiększyć satysfakcję życiową. Już pierwsza bezpłatna konsultacja to początek drogi do zmiany swojego życia na lepsze.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!