Małgorzata Kabacińska-Krzyszkowiak

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog, specjalista psychoterapii uzależnień

WYKSZTAŁCENIE

Tytuł magistra psychologii ze specjalnością psychologia kliniczna oraz magistra pedagogiki ze specjalnością: pedagogiką resocjalizacyjna uzyskała na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Aktualnie jest w trakcie 4-letniego całościowego szkolenia z psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień. Absolwentka Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia prowadzonego przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji prowadzonej w nurcie psychodynamicznym. Kompetencje zawodowe podnosi poprzez udział w licznych kursach i konferencjach naukowych w dziedzinie psychoterapii. Ma za sobą także studia podyplomowe w zakresie Psychologii transportu na Uniwersytecie Humanistyczno – społeczny SWPS w Poznaniu. Ukończyła także SiC Szkolenia i Consulting – Kurs “Train the Trainers”.

DOŚWIADCZENIE

Od ponad 10 lat praktykuje w obszarze terapeutycznym. Doświadczenie zdobywała na stacjonarnym oddziale psychiatrycznym, dziennym oddziale psychiatrycznym i w Poradni Zdrowia Psychicznego w Poznaniu. Pracowała w Pro Familia Centrum Medyczne – Zespół Lekarza Rodzinnego, NZOZ Poradnia Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Środzie Wielkopolskiej, Poradni Leczenia Uzależnień w Zespole Gabinetów Specjalistycznych TERMEDICA, Ośrodku Terapii Uzależnień w Rożnowicach, Oddział Krótkoterminowej Terapii Uzależnień, a także w pracownii badań psychologicznych dla kierowców przy Centrum Med-Lux.

Zainteresowania zawodowe

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, zmagających się z trudnościami w stabilizacji emocjonalnej, z syndromem opisywanym jako DDA/DDD. Zajmuje się problemami w relacjach oraz osób mających trudności z samoakceptacją. Pomaga osobom z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami depresyjnymi i lękowymi, przeżywającymi stratę lub doświadzającymi sytuacji kryzysowych.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!