Magdalena Walentynowicz

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

Pracuje w podejściu integracyjnym łączącym w sobie i korzystającym z wielu nurtów psychoterapii (m.in. psychodynamicznym, systemowym, gestalt, pracy z ciałem, humanistycznym). Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora.

WYKSZTAŁCENIE

Ukończyła 4 letnie Studium Psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie. Uzyskując dyplom psychoterapeuty, swoją naukę kontynuowała tam jeszcze przez kolejne 2 lata – uczęszczając na szkolenie zaawansowane w psychoterapii (PROFI). W Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie. Ukończyła tam szereg szkoleń m.in.: „Psychoterapia pacjentów z zaburzeniami jedzenia” (2014), „Umysł-Ciało-Mózg – psychosomatoterapia” (2014), „Hipnoza kliniczna” (2013), „MetaSystemowa Integratywna Psychoterapia zaburzeń depresyjnych” (2013), „Integratywna systemowa psychoterapia zaburzeń lękowych” (2012), „Diagnoza kliniczna: „DSM – IV- TR” (2010), „Integratywna psychoterapia krótkoterminowa” (2009).

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zawodowe gromadziła także podczas wolontariatu w Centrum Interwencji Kryzysowej w Gdańsku. Pracowała jako psycholog w Punkcie Interwencji Kryzysowej w Pucku. Ma doświadczenie w pracy ze służbami mundurowymi – pracując na stanowisku psychologa w Wojsku. Pracowała również z dzieśmi ze spektrum autyzmu z upośledzeniem umysłowym. Odbyła staż na oddziale zamkniętym dla kobiet w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku.
Postrzega człowieka jako całość składającą się zarówno z wymiaru psychicznego, emocjonalnego jak i fizycznego – widząc, jak zaburzenia w jednym z wymiarów – wpływają na inny.

PRYWATNIE

Jest mamą, interesuje się stylizacją wnętrz, wizażem oraz zwykle raz w tygodniu wypróbowuje nowy przepis cukierniczy ze sprawdzonej strony internetowej.

Tylko Ty możesz zdecydować o zmianie w swoim życiu, A my ci w tym pomożemy!

Psychoterapia pomaga przejąć kontrolę nad sobą i swoim życiem. Dzięki niej zdobędziesz wiele nowych umiejętności, które pozwolą Ci rozwiązać problemy i zwiększyć satysfakcję życiową. Już pierwsza bezpłatna konsultacja to początek drogi do zmiany swojego życia na lepsze.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!