Katarzyna Szadziewska

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, coach

WYKSZTAŁCENIE:

Ukończyła liczne szkolenia w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej MKN w Krakowie m.in. “Integratywna systemowa psychoterapia zaburzeń lękowych i posttraumatycznych”, “Integratywna systemowa psychoterapia zaburzeń depresyjnych”, “DSM-IV i nowości w DSM-5”, “Integratywna Systemowa Terapia Krótkoterminowa”, „Coaching oparty na Potrzebach”, Kurs Trenera Biznesu w Gdańskiej Akademia Umiejętności Menadżerskich oraz Warsztaty Porozumienia bez przemocy. Obecnie w trakcie 4-letniego Studium Podyplomowego, Psychoterapia Integratywna Systemowa w Polski Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie. Jest magistrem filologii romańskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyła również studia podyplomowe na paryskiej Sorbonie z zakresu Zarządzania, Tworzenia, Negocjacji i Ewaluacji projektów unijnych

DOŚWIADCZENIE:

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała głównie w Fundacja Gdańska Strefa Porozumienia, Gdańsk. Prowadzi i Organizuje warsztaty rozwojowe z komunikacji empatycznej w oparciu o Porozumienie bez Przemocy.

ZAINTERESOWANIA ZAWODOWE

Zajmuje się psychoterapią osób dorosłych i młodych dorosłych, ich wspieraniem rozwoju osobowości, pracą nad poczuciem własnej wartości, trudnościami w kontaktach z innymi ludźmi. Pomaga osobom z zaburzeniami nastroju, lękami, zaburzeniami depresyjnymi, które przeżywają stratę, doświadczają sytuacji kryzysowych, mają problemy ze snem, nie radzą sobie z silnymi emocjami. Polecana jest osobom z zaburzeniami lękowymi i nerwicą lękową, doświadczeniami DDA/DDD.

 

 

 

 

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!