Psycholożka i psychoterapeutka w podejściu psychodynamicznym i psychoanalitycznym. Ukończyła studia magisterskie z psychologii o specjalności: Psychologia kliniczna w Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej w Radomiu. Ukończyła również szereg kursów doskonalących m.in. z zakresu Treningu Zastępowania Agresji (Amity ART) oraz Treningu Umiejętności Społecznych (TUS). Jest w trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego organizowanego przez Instytut Analizy Grupowej „Rasztów”. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychologicznego.
Obecnie pracuje w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Tarczynie, gdzie prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową młodzieży oraz dorosłych. W swojej pracy towarzyszy osobom mierzącym się z trudnościami emocjonalnymi, stresem, zaburzeniami odżywiania i obrazu ciała, samookaleczeniami, problemami w relacjach oraz różnorodnymi kryzysami psychicznymi. Wspiera również rodziców dzieci ze spektrum autyzmu, oferując konsultacje psychologiczne oraz pomoc w rozumieniu i reagowaniu na potrzeby ich dzieci.
Doświadczenie kliniczne zdobywała w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie, pracując z osobami dorosłymi w głębokim kryzysie psychicznym. Uczestniczyła w działaniach zespołu terapeutycznego na oddziale ogólnopsychiatrycznym, wspierając pacjentów cierpiących m.in. na zaburzenia depresyjne, lękowe, afektywne dwubiegunowe (CHAD), psychotyczne oraz zaburzenia osobowości.
W swojej pracy skupia się na człowieku jako całości – z jego emocjami, ciałem, historią i relacjami. Wierzy, że psychoterapia może być bezpiecznym miejscem spotkania, w którym z uważnością i szacunkiem można przyjrzeć się temu, co boli, co wraca w myślach, co blokuje codzienne życie. Pracuje z osobami, które czują się zagubione, zmagają się z silnymi emocjami, poczuciem pustki, wstydu czy winy. Towarzyszy młodym ludziom, którzy mają trudność z odnalezieniem się w dorosłości, cierpią z powodu zaburzeń odżywiania, problemów z obrazem ciała, samookaleczeń, kryzysów tożsamości czy relacji. Wspiera także osoby dorosłe, które przechodzą przez życiowe kryzysy, doświadczają depresji, lęku, zaburzeń osobowości lub po prostu czują, że „coś jest nie tak”, ale nie potrafią tego nazwać. Bliska jest jej myśl, że psychoterapia to nie naprawianie, ale poznawanie siebie – czasem trudne, ale ważne. To droga, na której z pomocą terapeuty można odzyskać wpływ na własne życie, odnaleźć wewnętrzny spokój, poczucie sensu i zdolność do tworzenia głębszych relacji.