Jaśmina Sola-Kofluk

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

Pracuje w podejściu integracyjnym łączącym w sobie i korzystającym z wielu nurtów psychoterapii (m.in. psychodynamicznym, systemowym, gestalt, pracy z ciałem, humanistycznym). Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora.

WYKSZTAŁCENIE

Ukończyła  4-letnią Szkołę Psychoterapii w nurcie Analizy Transakcyjnej, która spełnia warunki rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 6 listopada 2013, w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień (Dz. U. 27.11.2013, Poz. 1386). Jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalność: seksuologia kliniczna oraz psychoterapia zaburzeń psychicznych). Posiada certyfikat TA 101 w zakresie Analizy Transakcyjnej (wydany przez European Association for Transactional Analysis). Ukończyła również studia podyplomowe “Seksuologia Kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia” na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, „Przygotowanie pedagogiczne” w Wyższej Szkole Społeczno-Ekonomiczna w Gdańsku i Psychologię Transportu na Uniwersytecie Gdańskim. W ramach wymiany studenckiej Erasmus studiowała psychologię na Università degli Studi di Trieste we Włoszech.

Ukończyła szereg szkoleń m.in.: w ramach Poradni Psychologiczno-Pedagogiczna Bliżej Siebie: Seksualność Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie; w Fundacji Synapsis: Diagnoza Małych Dzieci; w Mazurskim Centrum Szkoleniowym: Trening Umiejętności Społecznych; w Instytucie Pozytywnej Seksualności: Trening Ponownej Oceny i Restrukturyzacji Postaw wobec Seksualności.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w prywatnym gabinecie, w Domu Pomocy Społecznej dla osób niepełnosprawnych intelektualnie i przewlekle psychicznie chorych w Resku, w szkołach podstawowych w Łobzie i Bełcznie, w Domu Dziecka w Łobzie oraz placówkach edukacyjnych specjalnych w Radowie Wielkim oraz w Siedlicach. Prowadziła konsultacje psychologiczne dla mieszkańców gminy Łobez przy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łobzie, Centrum Integracji Społecznej w Łobzie, Warsztatach Terapii Zajęciowej w Łabuniu Wielkim oraz Młodzieżowym Centrum Kształcenia Młodzieży przy Ochotnicznych Hufcach Pracy w Łobzie.

Tylko Ty możesz zdecydować o zmianie w swoim życiu, A my ci w tym pomożemy!

Psychoterapia pomaga przejąć kontrolę nad sobą i swoim życiem. Dzięki niej zdobędziesz wiele nowych umiejętności, które pozwolą Ci rozwiązać problemy i zwiększyć satysfakcję życiową. Już pierwsza bezpłatna konsultacja to początek drogi do zmiany swojego życia na lepsze.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!