Iwona Skwarska

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

WYKSZTAŁCENIE

Jest w trakcie 4-letniego szkolenia w psychoanalitycznie zorientowanej psychoterapii indywidualnej i grupowej w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty i posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jest magistrem Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, także magistrem Zarządzania na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyła wcześniej Międzynarodową Szkołę Menedżerów oraz studia podyplomowe Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Pracuje pod regularną superwizją certyfikowanych superwizorów Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów”. 

DOŚWIADCZENIE

Aktualnie współpracuje z Akademickim Ośrodkiem Psychoterapii przy Centrum Pomocy Psychologicznej Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie zdobywała także w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, na Oddziale Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania oraz na stażu w Klinice Psychologiczno-Psychiatrycznej PsychoMedic. Zanim zaczęła praktykę psychoterapeutyczną przez ponad 25 lat zajmowała się finansami w międzynarodowych korporacjach.

Zainteresowania zawodowe

Zajmuje ją problematyka w relacjach osobistych i zawodowych. Pomaga osobom, które doświadczają trudności emocjonalnych lub są w sytuacjach kryzysowych. Wyjątkowo polecana jest osobom cierpiącym na choroby psychiczne, zaburzenia osobowości oraz silnych rysach osobowości i trudnościach natury emocjonalno-psychicznej. Ze szczególnym uwzględnieniem osobowości narcystycznej, histronicznej i borderline oraz zaburzeń lękowych i nerwic.

Współczesna psychoterapia psychoanalityczna polega przede wszystkim na dialogu i podróży w głąb świata wewnętrznych przeżyć pacjenta. Celem pracy terapeutycznej jest pomoc w osiągnięciu dojrzałości i zdrowia psychicznego.

Tylko Ty możesz zdecydować o zmianie w swoim życiu, A my ci w tym pomożemy!

Psychoterapia pomaga przejąć kontrolę nad sobą i swoim życiem. Dzięki niej zdobędziesz wiele nowych umiejętności, które pozwolą Ci rozwiązać problemy i zwiększyć satysfakcję życiową. Już pierwsza bezpłatna konsultacja to początek drogi do zmiany swojego życia na lepsze.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!