Gabriela Bajor

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

WYKSZTAŁCENIE

Jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku Psychologia Kliniczna na Uniwersytecie SWPS. Ma za sobą szkolenie w nurcie Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej pod kierunkiem dr n. med Agnieszki Popiel oraz dr n. hum Ewy Popiel na Uniwersytecie SWPS. Jednak w ramach poszerzania swoich kompetencji rozpoczęła szkolenie do certyfikacji w Szkole Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Swoją pracę regularnie superwizuje u certyfikowanych superwizorów. Ukończyła również certyfikowany kurs trenerski Global Inspirations i WSP w Warszawie, szkolenia w zakresie zagrożeń związanych z uzależnieniami behawioralnymi z zajęciami praktycznymi w Ośrodku Rehabilitacji Uzależnień i podwójnej diagnozy w Otwocku, Szkolenie „Unplugged” w Ośrodku Psychoprofilaktyki Nowa Perspektywa. Posiada certyfikat Mediatora Rodzinnego wydany przez Polskie Centrum Mediacji.

Pracuję pod stałą superwizją u certyfikowanych superwizorów. Należy do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB).

DOŚWIADCZENIE

Praktykowała na całodobowym oddziale psychiatrycznym Szpitala Bródnowskiego oraz całodobowym oddziale psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego. Prowadziła/Współprowadziła grupę wsparcia, zajęcia plastyczne, muzykoterapię oraz zajęcia poznawcze w Ośrodku Wsparcia POMOST. Prowadziła grupę edukacyjno-rozwojową w Centrum Praw Kobiet w Żyrardowie oraz zajęcia dla rodziców dzieci w wieku gimnazjalnym oraz przedszkolnym z zakresu relacji i wspomagania rozwoju młodego człowieka w Szkole Podstawowej nr 5 w Wyszkowie, a także warsztaty z zakresu wypalenia zawodowego oraz szkolenia z zakresu pierwszego kontaktu z ofiarami przemocy domowej dla nauczycieli oraz policji.
Współpracowała także z Sądem Rejonowym w Wyszkowie w roli biegłego psychologa.

Zainteresowanie zawodowe

Prowadzi psychoterapię indywidualną integrując różne nurty psychoterapii. Ma zamiłowanie do terapii akceptacji i zaangażowania ACT oraz terapii schematów. W praktyce jednak poszerza warsztat pracy o narzędzia z innych nurtów humanistycznych, pracując integracyjnie, aby jak najlepiej pomagać. Ważnym elementem pracy jest dla niej uważność oraz uprawomocnienie emocji. Pacjenci cenią ją za ciepło, empatię, otwartość i autentyczność.

Specjalizuję się w pracy z młodymi dorosłymi, a także osobami mającymi trudności w relacjach rodzinnych. Wspiera młodzież i młodych dorosłych w rozwoju osobistym i pomocy w utrudnionym starcie w dorosłe życie. Ma ogromne doświadczenie w pracy z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami odżywiania oraz zaburzeniem osobowości borderline.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!