Gabriela Bajor

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

WYKSZTAŁCENIE:

Jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku Psychologia Kliniczna na Uniwersytecie SWPS. Obecnie w trakcie 4 letniego szkolenia w nurcie Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej pod kierunkiem dr n. med Agnieszki Popiel oraz dr n. hum Ewy Popiel na Uniwersytecie SWPS. Ukończyła również certyfikowany kurs trenerski Global Inspirations i WSP w Warszawie, szkolenia w zakresie zagrożeń związanych z uzależnieniami behawioralnymi z zajęciami praktycznymi w Ośrodku Rehabilitacji Uzależnień i podwójnej diagnozy w Otwocku, Szkolenie „Unplugged” w Ośrodku Psychoprofilaktyki Nowa Perspektywa. Posiada certyfikat Mediatora Rodzinnego wydany przez Polskie Centrum Mediacji.

Pracuję pod stałą superwizją, należy do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB).

DOŚWIADCZENIE:

Praktykowała na całodobowym oddziale psychiatrycznym Szpitala Bródnowskiego oraz całodobowym oddziale psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego. Prowadziła/Współprowadziła grupę wsparcia, zajęcia plastyczne, muzykoterapię oraz zajęcia poznawcze w Ośrodku Wsparcia POMOST. Prowadziła grupę edukacyjno-rozwojową w Centrum Praw Kobiet w Żyrardowie oraz zajęcia dla rodziców dzieci w wieku gimnazjalnym oraz przedszkolnym z zakresu relacji i wspomagania rozwoju młodego człowieka w Szkole Podstawowej nr 5 w Wyszkowie, a także warsztaty z zakresu wypalenia zawodowego oraz szkolenia z zakresu pierwszego kontaktu z ofiarami przemocy domowej dla nauczycieli oraz policji.
Współpracowała także z Sądem Rejonowym w Wyszkowie w roli biegłego psychologa.

Zainteresowanie zawodowe: 

Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym, z zamiłowaniem do terapii akceptacji i zaangażowania ACT oraz terapii schematów. W praktyce poszerza warsztat pracy o narzędzia z innych nurtów humanistycznych, aby jak najlepiej pomagać. Ważnym elementem pracy jest dla niej uważność oraz uprawomocnienie emocji. Pacjenci cenią ją za ciepło, empatię, otwartość i autentyczność.

Specjalizuję się w pracy z młodymi dorosłymi, a także osobami mającymi trudności w relacjach rodzinnych. Wspiera w rozwoju osobistym i pomocy w utrudnionym starcie w dorosłe życie.

Ma ogromne doświadczenie w pracy z zaburzeniami lękowymi.

Tylko Ty możesz zdecydować o zmianie w swoim życiu, A my ci w tym pomożemy!

Psychoterapia pomaga przejąć kontrolę nad sobą i swoim życiem. Dzięki niej zdobędziesz wiele nowych umiejętności, które pozwolą Ci rozwiązać problemy i zwiększyć satysfakcję życiową. Już pierwsza bezpłatna konsultacja to początek drogi do zmiany swojego życia na lepsze.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!