Ewa Kielska

SKYPE
SPECJALIZACJA: psycholog, psychoterapeuta

WYKSZTAŁCENIE

Ukończyła studia magisterskie na kierunku: Psychologia na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie
w ramach specjalizacji z psychoterapii szkoliła się w zakresie podstaw terapii indywidualnej
i grupowej, seksuologii oraz psychiatrii. Jest w trakcie szkolenie do certyfikacji –  4 letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie psychodynamicznym w Laboratorium Psychoedukacji, rekomendowanego przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Psychiatrii i Stresu Bojowego Wojskowego Instytutu Medycznego, na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym SZPZLO Praga-Południe, w Akademickim Ośrodku Psychoterapii Uniwersytetu Warszawskiego oraz w ośrodku terapeutycznym Alira dla osób z zaburzeniami odżywiania. Pracuje jako psycholog/terapeuta w Środowiskowym Domu Samopomocy dla osób z zaburzeniami psychicznymi i w kryzysie psychicznym. W charakterze psychoterapeuty współpracuje również z Fundacją Światło dla Życia.

Zainteresowanie zawodowe

Pracuje z osobami dorosłymi, młodzieżą i młodymi dorosłymi zmagającymi się z różnymi problemami interpersonalnymi i emocjonalnymi. Pomaga osobom zmagającymi się z zaburzeniami depresyjnymi i lękowymi, zaburzeniami odżywiania, adaptacyjnymi oraz przejawiającymi zaburzenia osobowości, w tym: borderline, narcystyczna. Pomaga osobom z chwiejnym poczuciem własnej wartości, z problemami w relacjach, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym; z osobami z doświadczeniami w obszarze DDA/DDD. Pomaga także młodym osobom we wchodzeniu w dorosłe życie.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!