Eliza Kopczyńska

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

Pracuje w podejściu integracyjnym łączącym w sobie i korzystającym z wielu nurtów psychoterapii (m.in. psychodynamicznym, systemowym, gestalt, pracy z ciałem, humanistycznym). Pracuje w języku polskim i angielskim. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora.

WYKSZTAŁCENIE

Ukończyła psychologię (Psychology in English) w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz 4 letnie szkolenie do certyfikacji w Szkole Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Uzyskując dyplom psychoterapeuty, swoją naukę kontynuowała w SWPS Uniwersytet Humanistyczno – Społeczny w Sopocie, gdzie ukończyła studia podyplomowe:„ Psychologia dzieci i młodzieży. Wspomaganie rozwoju”. Wcześniejszy dyplom magistra uzyskała także w Katedrze Języków Specjalistycznych – język angielski – tłumaczenia, na wydziale Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego, a także semestr w ramach Erasmus na psychologii w Universite de Picardie Jules Verne, Amiens, Francja, Stypendium Socrates. Aktualnie w trakcie szkolenia specjalistycznego do certyfikacji w terapii par.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zawodowe gromadziła pracując jako psychoterapeuta osób dorosłych w ramach współpracy z Fundacją „Zobaczyć” oraz jako psycholog w Szkole Podstawowej – Akademia Dobrej Edukacji w Pruszczu Gdańskim. Współpracowała z Fundacją „Różnosfera” udzielając pomocy psychologicznej osobom angielsko i francuskojęzycznym. Prowadziła psychoterapię indywidualną w Środowiskowym Domu Samopomocy Żoliborz w Warszawie, w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie oraz w Szpitalu Specjalistycznym MSW w Otwocku i poradni VELMED Medycyna. Współpracowała jako koordynator projektów wyjazdowych i psycholog w Fundacji Dziecięca Fantazja. Odbyła staż Ośrodku Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej Kabaty – grupa terapii nerwic, w Ośrodku Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych SYNAPSIS i w Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie ‚Niebieska Linia’ (PARPA) w Warszawie.

Ukończyła szereg szkoleń m.in.: Ciało w procesie terapeutycznym (Joanna Kosmala, 48 godzin), Pierwszy stopień terapii skoncentrowanej na emocjach (Kurt Renders, 28 godzin), Kruchy proces i kruche relacje w psychoterapii (Margaret S. Warner, 8 godzin), Focusing – spotkanie z krytykiem wewnętrznym (Claude Missiaen, 24 godziny), Pierwszy stopień terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach.

Angielski – biegły w mowie i piśmie
Francuski – biegły w mowie i piśmie

PRYWATNIE

Jest mamą, interesuje się literatura współczesną, uwielbia jazdę konną i narciarstwo oraz podróże.

Tylko Ty możesz zdecydować o zmianie w swoim życiu, A my ci w tym pomożemy!

Psychoterapia pomaga przejąć kontrolę nad sobą i swoim życiem. Dzięki niej zdobędziesz wiele nowych umiejętności, które pozwolą Ci rozwiązać problemy i zwiększyć satysfakcję życiową. Już pierwsza bezpłatna konsultacja to początek drogi do zmiany swojego życia na lepsze.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!