Eliza Kopczyńska

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

Pracuje w podejściu integracyjnym łączącym w sobie i korzystającym z wielu nurtów psychoterapii (m.in. psychodynamicznym, systemowym, gestalt, pracy z ciałem, humanistycznym). Pracuje w języku polskim i angielskim. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora.

WYKSZTAŁCENIE

Ukończyła psychologię (Psychology in English) w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, 4 letnie szkolenie do certyfikacji w Szkole Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz 2 letnie Studium pomocy psychologicznej dla par w Instytucie psychologii Zdrowia. Skończyła także w SWPS Uniwersytet Humanistyczno – Społeczny w Sopocie studia podyplomowe:„ Psychologia dzieci i młodzieży. Wspomaganie rozwoju”. Wcześniejszy dyplom magistra uzyskała także w Katedrze Języków Specjalistycznych – język angielski – tłumaczenia, na wydziale Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego, a także semestr w ramach Erasmus na psychologii w Universite de Picardie Jules Verne, Amiens, Francja, Stypendium Socrates.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zawodowe gromadziła pracując jako psychoterapeuta osób dorosłych w ramach współpracy z Fundacją „Zobaczyć” oraz jako psycholog w Szkole Podstawowej – Akademia Dobrej Edukacji w Pruszczu Gdańskim. Współpracowała z Fundacją „Różnosfera” udzielając pomocy psychologicznej osobom angielsko i francuskojęzycznym. Prowadziła psychoterapię indywidualną w Środowiskowym Domu Samopomocy Żoliborz w Warszawie, w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie oraz w Szpitalu Specjalistycznym MSW w Otwocku i poradni VELMED Medycyna. Współpracowała jako koordynator projektów wyjazdowych i psycholog w Fundacji Dziecięca Fantazja. Odbyła staż Ośrodku Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej Kabaty – grupa terapii nerwic, w Ośrodku Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych SYNAPSIS i w Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie ‚Niebieska Linia’ (PARPA) w Warszawie.

Ukończyła szereg szkoleń m.in.: Ciało w procesie terapeutycznym, Pierwszy stopień terapii skoncentrowanej na emocjach, Kruchy proces i kruche relacje w psychoterapii, Focusing – spotkanie z krytykiem wewnętrznym, Pierwszy stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Angielski – biegły w mowie i piśmie
Francuski – biegły w mowie i piśmie

PRYWATNIE

Jest mamą, interesuje się literatura współczesną, uwielbia jazdę konną i narciarstwo oraz podróże.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!