Anna Młudzik-Frankowska

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

WYKSZTAŁCENIE

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz Studia podyplomowe z zakresu pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła również 4- letnie szkolenie z psychoterapii analitycznej w Instytucie Analizy Grupowej “Rasztów” , którego program posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz  Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ponadto zrealizowała  pierwszy stopień szkolenia z zakresu mediacji w Mazowieckiej Szkole Mediacji Rodzinnych oraz pierwszy rok szkolenia z zakresu psychoterapii dzieci i młodzieży  w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w dwóch Oddziałach Dziennych Psychiatrycznych dla Dzieci i Młodzieży (SPDSK w Warszawie oraz Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu), gdzie prowadziła grupowe zajęcia terapeutyczne (trening umiejętności społecznych)  oraz terapię indywidualną dzieci oraz młodzieży.

Przez  okres pięciu lat pracowała w organizacji pozarządowej Poradni Centrum Rodziny i Praw Dziecka przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci Zarząd Główny , gdzie prowadziła m.in krótkoterminową terapię dzieci z problemami emocjonalnymi oraz grupy wsparcia dla rodziców nastolatków. Ponadto posiada kilku letnie doświadczenie pracy w szkole średniej na stanowisku psychologa.

Zainteresowania zawodowe

Specjalizuje się w pracy z osobami doświadczającymi lęków, stresu, stanów depresyjnych, mającymi trudności w nawiązaniu i utrzymaniu satysfakcjonujących relacji z innymi, mającymi trudności w relacjach zawodowych oraz cierpiącymi z powodu zaburzeń osobowości, a także z osobami w kryzysach, DDA/DDD.

Pracuje terapeutycznie z dorosłymi, młodzieżą oraz młodymi dorosłymi. Zajmuję się m.in. zaburzeniami rozwojowymi, zaburzeniami lękowymi oraz nerwicą lękową. Pracuje z  osobami przejawiającymi zaburzenia osobowości, w tym: borderline, narcystyczna, histroniczna.

Pracuje pod regularną superwizją certyfikowanych superwizorów.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!