Anna Jabłońska

SPECJALIZACJA: psychoterapeuta

WYKSZTAŁCENIE:

Aktualnie kończy 4 letnie szkolenie przygotowujące do certyfikacji w Szkole Psychoterapii Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyła szkołę z zakresu terapii osób  uzależnionych oraz współuzależnionych w Fundacji Kierunek Rozwój. Jest magistrem pedagogiki specjalnej na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Ukończyła szkolenie pt: ,, Dialog motywujący” organizowane przez Akademię Dialogu Motywującego oraz szkolenia z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

DOŚWIADCZENIE:

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Pogotowiu Opiekuńczym, Zakładzie Penitencjarnym, Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia ,, Petra”, a także Ośrodku Terapeutycznym  ,, Goplańska ” w Instytucie Psychiatrii i Neurologii oraz w Przychodni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji indywidualnej oraz grupowej.

Pracując w podejściu integracyjnym, w swojej pracy korzysta z różnych nurtów teoretycznych. Podejście i metody dostosowuje do indywidualnych potrzeb Klientów.

Zainteresowanie zawodowe: 

Psychoterapia jest dla niej głębokim dialogiem w atmosferze autentyczności, empatii i akceptacji, a każda sesja niepowtarzalnym spotkaniem. Ważne jest dla niej towarzyszenie drugiej osobie w lepszym poznawaniu i rozumieniu siebie.

 

Bliskie są jej słowa Carla Rogersa: “Kiedy ktoś naprawdę Cię słyszy i wcale przy tym nie osądza, nie próbuje brać za Ciebie odpowiedzialności, ani Cię kształtować to cholernie dobre uczucie… “.

 

Tylko Ty możesz zdecydować o zmianie w swoim życiu, A my ci w tym pomożemy!

Psychoterapia pomaga przejąć kontrolę nad sobą i swoim życiem. Dzięki niej zdobędziesz wiele nowych umiejętności, które pozwolą Ci rozwiązać problemy i zwiększyć satysfakcję życiową. Już pierwsza bezpłatna konsultacja to początek drogi do zmiany swojego życia na lepsze.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!